Apex Legends Sunucu Sorunlarının Düzeltilmesi Birkaç Gün Daha Sürebilir

tarafından
19
Apex Legends Sunucu Sorunlarının Düzeltilmesi Birkaç Gün Daha Sürebilir

Apex Legends’ta bağlantı kesilmeleri çok yaygın. Respawn bir düzeltme üzerinde çalışıyor.

Apex Legends sunucuları bir miktar kararsızlık görüyor ve tam bir düzeltme birkaç gün daha gelmeyebilir. Respawn, geçen hafta geç saatlerde yapılan iyileştirmelere rağmen, “hala normal bağlantı kesme hatalarının kabaca üç katını gördüklerini” ve “normale tam dönüşün 22 Eylül’de planlanan bir sonraki yamamıza kadar sürebileceğini” söyledi.

Bu, şu anda oynamak istiyorlarsa sıralarını riske atmak zorunda olan dereceli rekabetçi Apex oyuncuları için birkaç günlük belirsizlik daha. Bağlantının kesilmesi size bazı puanlara mal olabilir ve Respawn’ın yardımcı olması pek olası değildir. Geçen hafta sorunu hafifletmek için bazı ekstra sunucular getirdikten sonra, hafta sonunu düzeltmeye çalışmakla meşguller.

Bugünkü iyileştirmelere rağmen, @PlayApex’te hala normal bağlantı kesme hatalarının kabaca üç katını görüyoruz ve normale tam dönüş, 22 Eylül’de planlanan bir sonraki yamaya kadar sürebilir. Mevcut dereceli ayrımı bir hafta uzatacağız. — bu güncelleme Pazartesi günü yayınlanacak. 17 Eylül 2021

Respawn, dereceli oyuncular için bir şey yaptı, ancak mevcut dereceli bölünmeyi bir hafta uzattı. Bu güncelleme 20 Eylül’de yayınlanacak. Respawn temsilcileri, ekibin sorunu çözmek için “olabildiğince hızlı” çalıştığını söyledi.