Apex Legends Yayıncısı Mendo ‘Hile’ Nedeniyle Yasaklandı

tarafından
28
Apex Legends Yayıncısı Mendo ‘Hile’ Nedeniyle Yasaklandı

Apex Legends yayıncısı ve eski profesyonel Lucas ‘Mendo’ Håkansson, battle royale oyunundan yasaklandı ve hesaplarından biri “hile” nedeniyle cezalandırıldı.

Apex Legends henüz emekleme dönemindeyken, Mendo yaygın olarak oyunun en iyilerinden biri olarak kabul edilirdi, düzenli olarak turnuvalar kazanır ve bir şov sergilerdi.

Mendo, 2020’nin başından beri fazla rekabet etmemiş olsa da, hala son derece yetenekli bir oyuncu ve düzenli olarak yüksek rütbeli oyuncuları ortalama Joe’nuz gibi gösterebiliyor.

Rakip battle royale Warzone’da hile sorununun yaygınlaşmasıyla, Respawn ve EA açıkça bu konuda çok sıcak kalıyor ve Mendo onların ateş hattına yakalandı.

apeks efsaneleri oktan
Yeniden Doğma Eğlencesi

Bilgisayar korsanlığı sorunu, Apex’te Warzone’da olduğu kadar dikkate değer değil.

21 Eylül’de Mendo , EA’dan aldığı bir e-postanın ekran görüntüsünü tweetledi ve durumdan açıkça şaşkına döndü.

E-postada şunlar yazıyordu: “EA hesabınızın EA’nın oyun kurallarını çiğnediğini fark ettik. Hesabınız hile yaptığı için Apex Legends’ın çevrimiçi özelliklerine erişiminizi kalıcı olarak engelledik.

Mendo, tweetinde şunları söyledi: “@PlayApex hesaplarımdan biri hile nedeniyle yasaklandı! Mükemmel! Sunucuları güvende tuttukları için çok mutluyum.

EA’nın Mendo’yu hile yapmak için yasaklamasına tam olarak neyin yol açtığı belli değil. Tabii ki, gerçekten aldatıyor olabilir, ancak çoğu, durumun böyle olmadığı konusunda hem fikir görünüyor.

Neyse ki, Mendo’nun belirttiği gibi, bu yalnızca hesaplarından “birinde” olduğundan, istediği zaman oyunu oynayabiliyor ve yayınlayabiliyor. Sonuç olarak ana hesabında bir yasakla karşılaşmamayı umacaktır.