Cyberpunk 2077’nin İlk Ücretsiz DLC’si Tamamen Kozmetik, Daha Fazla Eklenti Daha Sonra Gelecek

tarafından
34
Cyberpunk 2077’nin İlk Ücretsiz DLC’si Tamamen Kozmetik, Daha Fazla Eklenti Daha Sonra Gelecek

Geliştirici CD Projekt Red, ilk ücretsiz Cyberpunk 2077 DLC partisinin “küçük” olduğunu ve gelecekte bunun gibi daha fazla eklentinin geleceğini doğruladı.

Geliştirici CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’nin ilk ücretsiz DLC partisinin perdesini araladı, ancak beklediğiniz kadar önemli değiller.

Bir Twitch canlı akışı sırasında, birkaç CDPR çalışanı, üçüncü şahıs nişancının en son güncellemesindeki yenilikleri bozdu. Stüdyo, Yama 1.3’teki değişiklikleri tartışmanın yanı sıra dört yeni içerik parçasını sergiledi: iki ceket, bir araba ve Johnny Silverhand için alternatif bir kıyafet.

Dört DLC parçasının tümüne oyunun Ana Menüsünde Ek İçerik sekmesi altında erişilebilir. Her ikisi de Nadir/İkonik niteliklere sahip iki ceket, The Ride görevini tamamladıktan sonra V’nin dairesinde mevcuttur. Bu arada, Archer Quartz “Bandit” arabası Ghost Town’ı bitirdikten sonra satın alınabilir. Aşağıdaki dört DLC parçasının ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

CDPR üst düzey tasarımcısı Miles Toast, bu eklentilerin bir nedenden dolayı küçük olduğunu açıkladı. Yama 1.3 , Cyberpunk 2077’nin Toast’a göre bugüne kadarki en büyük güncellemesidir, bu nedenle DLC’ler çay için bir tür tatlandırıcı işlevi görür. Bu nedenle, oyun için daha büyük, daha önemli genişletmeler daha sonra geliyor.

Canlı yayın sırasında Toast, “Bu yama bugüne kadarki en büyük yamamız” dedi. “Bunun için çok çaba sarf ettik, bu yüzden şu anda sahip olduğumuz DLC’leri bir çeşit güzellikler, bir çeşit kiraz olarak düşünün. Gerçek şu ki, elbette ve bunun hakkında geçmişte konuşmuştuk, farklı türde ekstra içerikler arasında, yolda bolca bulacağımız ek öğeler olan DLC’ler ve elbette daha sonra söyleyecek bir şeyimiz olacak dev genişleme geçişleri arasında biraz ayrım yapıyoruz.

Bu, stüdyonun 2015 ve 2016’daki iki büyük genişletmesini almadan önce 16 parça ücretsiz DLC gören The Witcher 3: Wild Hunt’a yaklaşımını yansıtıyor. CDPR, Eylül 2020’de bu yöntemi duyurdu ve başkan Adam Kiciński, Cyberpunk 2077 DLC’nin takip edeceğini söyledi. benzer bir yörünge .

Kıdemli görev tasarımcısı Patrick Mills, canlı yayın sırasında Cyberpunk 2077 için bazı DLC’lerin diğerlerinden daha büyük olacağını ve hepsinin ücretsiz olacağını, ancak stüdyonun planladığı daha büyük eklentilerin kapsamına uymayacağını söyledi. CDPR, bu açılımların ne olduğunu belirtmedi; ancak Mills, ekibin üzerinde çalıştığı şeyin “harika” olduğunu ve oyunculara biraz paraya mal olacağını söyledi.

Yama 1.3 ve bu ücretsiz eklentiler için kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı. CDPR, hayranların gelecekte Cyberpunk 2077’ye ulaşmasını bekleyebileceğini söyledi.