FIFA 22, 10 Saatlik Erken Erişim Denemesiyle Bugün Başlıyor

tarafından
24
FIFA 22, 10 Saatlik Erken Erişim Denemesiyle Bugün Başlıyor

EA Play aboneleri bugün FIFA 22 oynamaya başlayabilir ve tüm ilerlemeleri ve başarıları koruyabilir.

FIFA 22, 1 Ekim’e kadar resmi olarak yayınlanmayacak, ancak bugün oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun EA Play denemesi bugün 22 Eylül’de aboneler için başlıyor.

Bu tam oyun, ancak yalnızca 10 saatlik bir süre için oynanabilir. Bu nedenle, en fazla oynama süresini korumak için oynamadığınız zamanlarda oyunu tamamen kapatmayı hatırlamaya çalışmalısınız. Oyunu doğrudan satın almaya karar verirseniz, tüm ilerlemeler ve başarılar devam eder. Hypermotion Teknolojisiyle Güçlendirilen FIFA 22 Yeni Nesil Oynanış

FIFA 22 EA Play denemesi, EA Play’e abone olabileceğiniz her yerde mevcut olacak ve buna Xbox, PlayStation ve PC dahildir. Üyelikleri EA Play ile birlikte geldiği için Xbox Game Pass Ultimate üyeleri de oynayabilir.

Diğer yandan EA Sports, oyundaki en iyi 1000 oyuncunun oyuncu puanlarını açıkladı. Hepsini EA’nın web sitesindeki bu devasa veritabanında görebilirsiniz Lionel Messi bir kez daha genel olarak en yüksek puan alan oyuncu. Ayrıca yakın zamanda FIFA 22’nin, Ultimate Team oyuncularının kart paketine para harcamadan önce içini görmelerine olanak tanıyan önizleme paketlerini geri getireceğini öğrendik.

FIFA 22’deki en büyük oyun yeniliklerinden biri, oyunun animasyonlarının daha akıcı ve gerçekçi görünmesini sağlamak için makine öğrenimi ve yapay zekayı kullanan HyperMotion teknolojisidir.

FIFA’nın rakibi PES serisi artık eFootball olarak biliniyor. Franchise, bu yılki oyun için yalnızca adında değil, ağır bir canlı hizmet unsuru içeren oynaması ücretsiz olan iş modelinde de büyük bir değişiklik yaptı.