Ghost Recon Frontline, Oynaması Ücretsiz, Sınıf Tabanlı Bir Battle Royale FPS Oyunudur.

tarafından
37
Ghost Recon Frontline, Oynaması Ücretsiz, Sınıf Tabanlı Bir Battle Royale FPS Oyunudur.

Oynaması ücretsiz nişancı, Ghost Recon’un 20. yıl dönümü canlı yayınında bugün tanıtıldı.

Ghost Recon‘un 20. yıl dönümünü kutlayan bir canlı yayın sırasında bugün açıklanan Ghost Recon Frontline, büyük, açık bir savaş alanında takım tabanlı savaşta 100 oyuncuya kadar destekleyen, oynaması ücretsiz bir PvP nişancı oyunudur.

Frontline, Ghost Recon‘u FPS köklerine geri götürüyor Wildlands ve Breakpoint gibi seriye daha yeni eklenenler üçüncü şahıs nişancılardır ve oyuncuların karakterleri özelleştirmesine ve yükseltmesine olanak tanıyan bir “gelişmiş sınıf sistemi” vaat ediyor. Farklı sınıflar benzersiz beceri yollarını takip edebilecek ve ayrıca otomatik kuleler, barikatlar ve sis perdeleri gibi çeşitli konuşlandırılabilirlere erişebilecek. Ve çoğu battle royale oyununun aksine, Frontline karakterleri bilindiği gibi müteahhitler anında değiştirilebilir, böylece kendini gösteren herhangi bir duruma daha kolay uyum sağlayabilirsiniz.

Expedition olarak adlandırılan Frontline‘daki “amiral gemisi” modu, hedefleri tamamlamak, bilgi toplamak, onu rakip oyunculardan korumak ve ardından haritadan kaçmak için çalışan üç kişilik ekipler halinde 102 oyuncu görecek. Çıkarma işlemi gürültülü ve çok görünür ve siz aracınızı beklerken diğer ekiplerin müdahale etmesi için mükemmel bir fırsat. Diğer modlar daha rahat bir deneyim vaat ediyor: Bir Ubisoft temsilcisi, Frontline‘ın ayrıca bir Kontrol moduna sahip olacağını söyledi, ancak bununla ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı.

Bazı ekranlar:

İlk kapalı beta testinde üç sınıf sunulacak:

  • Saldırı Sınıfı: Yakın dövüşler için başvurulacak sınıf.
  • Destek Sınıfı: Güçlendirme yetenekleri, onları zemin tutmak için mükemmel kılar.
  • İzci Sınıfı: Düşmanları ortaya çıkarın ve onları uzaktan rahatsız edin. 

Frontline, her yeni sezonda eklenen yeni modlar, haritalar, karakterler, taktik araçlar ve diğer içeriklerle birden fazla sezonda gelişecek. Ayrıca, PC, konsollar ve akış hizmetleri arasında lansman sırasında tam çapraz oynatmayı da destekleyecektir.

Henüz bir lansman tarihi belirlenmedi, ancak PC‘ye özel ilk kapalı beta testi ne yazık ki Avrupa’daki oyuncularla sınırlı 4-21 Ekim‘de yapılacak. Ghostreconfrontline.com adresinden buna ve gelecekteki testler için kaydolabilir ve Ghost Recon‘un 20. yıl dönümü sunumunun tamamını ( Ön Cepheye özel bölüm 17:00’de başlayacak) aşağıdan izleyebilirsiniz.