Görünüşe göre Rainbow Six Extraction 20 Ocak’ta çıkacak

tarafından
91
Görünüşe göre Rainbow Six Extraction 20 Ocak’ta çıkacak

Ubisoft tarihi kendileri sızdırmış görünüyor.

Ubisoft’un Rainbow Six Siege’i uzaylı zombilerle dolu üç oyunculu L4D benzeri bir oyuna dönüştürerek kooperatif sürü atıcılarının popülaritesini kazanma yolu olan Rainbow Six Extraction, bu yılın başlarında E3’te 16 Eylül’de çıkış tarihi olarak verildi. Bu daha sonra Ocak 2022’ye ertelendi, ancak belirli bir tarih verilmedi. As VGC işaret Ancak Ubisoft’un kendi blog yazısı Haziran çıkarma işlemi oyun ilk hakkında sessizce burada, Wayback Machine Via Ocak 20 katlık bir çıkış tarihi (vermeyi değiştirilmiştir aynı blog yayının orijinal versiyonu 16 Eylül tarihiyle.)

Rainbow Six Extraction, New York ve San Francisco da dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’nde belirlenen 12 harita üzerinde uzaylı arkeanları ele geçirmek için 18 Rainbow Six operatörü arasından seçim yapmanızı sağlar. Başlığın çıkarılması, her görevi tamamladıktan sonra yabancı topraklara daha derine inme riskini, kazandığınız ödülleri kaybetme olasılığını veya kazançlarınızı bankaya çekmeyi seçmeniz gerekeceği gerçeğini ifade eder.

Rainbow Six Extraction, daha önce Rainbow Six Quarantine olarak adlandırılmıştı ve bu isim, Ubisoft’un tüm küresel pandemi durumu göz önüne alındığında yeniden düşünmeye karar verdiği bir isimdi. Bu üzerinde serbest olacak Ubisoft Store’da, Epic Games Mağaza eklenecektir.