İşte Bu Noktaya Geldi: Marvel’in Yenilmezleri Bu Hafta Game Pass’e Geliyor!

tarafından
33
İşte Bu Noktaya Geldi: Marvel’in Yenilmezleri Bu Hafta Game Pass’e Geliyor!

Önceki ve gelecekteki tüm içerikler dahildir, ancak PC oyuncuları muhtemelen hala Spider-Man’i alamıyor.

Marvel’s Avengers’ın Black Panther: War for Wakanda genişlemesini piyasaya sürmesinden bir aydan biraz daha uzun bir süre sonra Xbox, tüm paketin 30 Eylül’de PC, konsol ve bulut için Game Pass’e geleceğini duyurdu.

Marvel’s Avengers’ı Game Pass’e almak, daha önce yayınlanmış tüm içeriğin yanı sıra War for Wakanda ve Black Panther dahil olmak üzere tüm lansman sonrası kahramanları ve görevleri alacak. Game Pass sürümünde eksik olan tek şey, özel Endgame Edition’daki kozmetik DLC’dir, ancak isterseniz tüm bunlara takılmak için 20$ ödeyebilirsiniz .

Square Enix ayrıca 30 Eylül’den 4 Ekim’e kadar bir “Dörtlü XP” etkinliği düzenliyor, bu da muhtemelen oyuncuların T’Challa veya diğer favorileri daha hızlı seviye atlayabilmeleri için.

Rich, birkaç hafta önce Marvel’s Avengers’ın yıl boyu süren sefaletinden kurtulması gerektiğini savundu, sıkıcı çok oyunculu oyun, kötü eşleştirme ve PlayStation’ın bir münhasırlık anlaşması yapması sayesinde PC sürümünün Spider-Man’i nasıl kaçıracağını belirtti. Çitin üzerindeyseniz, Game Pass kesinlikle nispeten acısız bir koşunun yeridir. Son 30 gün için Steam’deki ortalama oyuncu sayısının 1000’in altında olduğunu unutmayın, ancak Game Pass’te “ücretsiz” olmak bunu artırabilir.

Bir aile tatili ters gitmiş gibi hissettiren Square Enix’in Guardians of the Galaxy tek oyunculu oyunu için çok daha heyecanlıyız.