Overwatch’ın Cadılar Bayramı Terörü 2021 Etkinliği Şimdi Yayında, Beş Yeni Efsanevi Görünüm Kazanılıyor

tarafından
87
Overwatch’ın Cadılar Bayramı Terörü 2021 Etkinliği Şimdi Yayında, Beş Yeni Efsanevi Görünüm Kazanılıyor

Yine Ekim ve herhangi bir Overwatch hayranının bildiği gibi, bu başka bir Halloween Terror etkinliğinin zamanı geldiği anlamına geliyor. Çalışma kültürü hakkında devam eden iddialarla ilgili olarak şu anda Activision Blizzard’da neler olup bittiğini akılda tutmak önemlidir. California Adil İstihdam ve Konut Departmanı’nın (DFEH) şirkete karşı devam eden davası, aşırı derecede toksik işyeri kültürü olduğu bildirildi. Davanın büyük kısmı, özellikle kadınlara ve diğer marjinal gruplara yönelik muameleyle ilgili olarak, “devletin medeni hakları ve eşit ücret yasalarının ihlallerine” odaklanıyor. Activision Blizzard’a karşı açılan davada listelenen ayrıntılar da dahil olmak üzere, şu ana kadarki işlemler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen önceki haberimize buradan göz atın .

Bu yılki Halloween Terror 2021 etkinliği şimdi yayında, yeni spreyler, simgeler, görünümler ve tabii ki Junkenstein’s Revenge’in geri dönüşünü sunuyor. Önceki Cadılar Bayramı’ndan ilham alan etkinliklerde olduğu gibi, bu yılki Cadılar Bayramı Terörü, oyunculara üç hafta boyunca her hafta 27 Hızlı Oyun, Arcade veya Rekabetçi Oyun oynama görevi verecek. 

Dokuz oyun tamamlandıktan sonra oyuncular yeni bir sprey, 18 oyundan sonra yeni bir simge ve son olarak 27 oyun oynadıktan sonra yeni bir görünüm kazanacaklar. Bir oyunu kazanmak, oynanan iki oyun olarak sayılır, bu nedenle bu sayıların hızlı çalışmasını sağlamak için her maçı kazanmaya çalışın.

Junkenstein’s Revenge’de, bu modun önceki yinelemelerinden her haritanın geri dönmesini bekleyebilirsiniz: Frenzied Stampede, Mystery Swap, Shocking Surprise, Three They Were, Vengeful Ghost ve Volatile Zomnics. 

Halloween Terror 2021’de Overwatch oynayarak kazanmayı bekleyebileceğiniz ödüllerin bir dökümü: 

 • 1. Hafta :
  1. Skeleton Genji Spreyi kazanmak için dokuz oyun oynayın
  2. Skeleton Genji Oyuncu Simgesini kazanmak için 18 oyun oynayın
  3. Destansı İskelet Genji Görünümü kazanmak için 27 oyun oynayın
 • 2. Hafta :
  1. Einherjar Zarya Spreyi kazanmak için dokuz oyun oynayın
  2. Einherjar Zarya Spreyi kazanmak için 18 oyun oynayın
  3. Einherjar Zarya Epik Görünümü kazanmak için 27 oyun oynayın
 • 3. Hafta :
  1. Palyaço Roadhog Spray’i kazanmak için dokuz oyun oynayın
  2. Palyaço Roadhog Oyuncu Simgesini kazanmak için 18 oyun oynayın
  3. Palyaço Roadhog Epik Görünümü kazanmak için 27 oyun oynayın

Yine de, beş yeni Efsanevi görünüm de mevcut olduğundan, bunlar kapmak için verilen tek ödül değil: Coffin Bastion, Draugr Reinhardt, Satyr Lucio, Vampire Bat Echo ve Vampire Hunter Brigitte. Aşağıdaki galeride bu yeni beş yeni görünümün (ve yukarıda listelenen üç Epic görünümün) her birine göz atabilirsiniz: 

Halloween Terror 2021 etkinliği Overwatch’da 2 Kasım’a kadar devam edecek. 

F ya da daha fazla Overwatch, yaklaşık nasıl okumak Bastion Overwatch 2’de çılgınca farklı olacaktır, ve sonra nasıl bu hikaye kontrol İleri Takip nihayet crossplay sahiptir. Bundan sonra bu yılın başlarında uygulanan Overwatch Xbox Series X optimizasyonu hakkında bilgi edinin.