PUBG New State Çıkış Tarihi Açıklandı, Yeni Fragman Yayınlandı

tarafından
79
PUBG New State Çıkış Tarihi Açıklandı, Yeni Fragman Yayınlandı

Krafton’ın yeni battle royale oyunu çok yakında geliyor.

Krafton, mobil cihazlar için yeni battle royale oyunu PUBG New State’in 11 Kasım’da piyasaya sürüleceğini duyurdu. O gün 200’den fazla ülkede iOS ve Android’de çıkacak.

Son bir teknik test 29-30 Ekim tarihlerinde yapılacak. Krafton, bu hafta stüdyonun PUBG: New State’in “güçlü ve tutarlı bir yeni içerik, küresel hizmet desteği ve hile karşıtı önlemler hattına” sahip olacağına söz verdiği çevrimiçi bir vitrinin çıkış tarihini açıkladı.

2051 yılında geçen PUBG New State, “tam, ödün vermeyen bir battle royale oyunu” ve “bugüne kadarki en gerçekçi ve teknik olarak gelişmiş mobil oyunlardan” biri olarak tanımlanıyor.

Krafton CEO’su CH Kim, “PUBG: New State, PUBG IP’nin özünü devralır ve küresel pazarda başlı başına bir rekabet gücüne sahip olacaktır.” Dedi. “Krafton, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların keyif alacağı oyunlar üretmeye devam edecek. Oyunların en güçlü medya türü olacağı inancına dayanarak genişletilmiş bir deneyim sunmaya kararlıyız.”

PUBG: New State, oyunun orijinal ortamı Erangel de dahil olmak üzere lansmanda dört farklı haritaya sahip olacak. Oyuncular zaman içinde yeni içerikle düzenli güncellemeler bekleyebilirler.

Krafton ayrıca oyunun hile karşıtı önlemlerini de tartıştı. Oyun, “yetkisiz program, öykünücüler, klavye ve fareyi yasaklar ve hileyi önlemek ve oyunun kodunu korumak için saldırıları aktif olarak algılar ve kısıtlar.”

Krafton, PUBG: New State, oyunun şimdiden 50 milyondan fazla ön kayıt aldığı için Kasım ayında büyük bir heyecan ve beklentiyle çıkış yapacağını söyledi.

PUBG New State: Android

P PUBG New State: İOS